Aus ülestunnistus: oleme oma blogi täiesti unarusse jätnud. Sellest ajast, mil viimati oma tegemistest kribasime, on üüratu hulk vett merre voolanud ning terve rida huvitavaid ettevõtmisi toimunud. Nagu arvata võis - kui kohe kirja ei pane, siis jääbki asi ripakile. Seega üritame nüüd aegamisi oma võlad tasuda ja anda ülevaate sellest, millega vahepeal tegelenud oleme.

17. aprillil avanes meil erakordselt põnev võimalus proovida kätt workshopi korraldamisel. Nimelt kutsuti meid Pärnu Ülejõe Gümnaasiumi rahvusvahelise projekti "Meetingpoint" raames tantsitama sületäit Itaalia ja Hollandi teismelisi (32 nägu). Olles esiti rõõmuga nõus ja joovastuses taolisest võimalusest, hakkas kuupäeva lähenedes üha enam kohale jõudma, millise vastutuse olime endi õlule võtnud: 1. viia läbi workshop inglise keeles ning 2. tegeleda sellise vanusegrupiga kui teismelised. Aga ilmas pole probleemi, millega Zarif hakkama ei saaks. ;) Meie õpilased olid lõbusad, jutukad ning õpihimulised noored. Workshopi esimeses pooles õppisime Heivi juhendamisel (ta ju meil nagunii KT õpetajana tuntud) ja Ave toetusel põhilisi idamaise tantsu elemente ja samme ning saime selgeks folkloorse "Patsitantsu". Teises osas nõuti meilt aga vaevatasuks tantsushoud, millest kõik suures vaimustuses olid.
Saime suurepärase kogemuse ning jõudu ja kindlust oma "asjaga" edasi tegelemiseks. Vaata pilti galeriist esinemiste juurest.