Täna, 8. aprillil oli meil võimalus Mr Buzuki & Rembetesega esinedes tutvuda ka nende sõpradega Soomest. Pärnu päeva raames korraldati Kentuki Lõvis ühiskontsert pärnakate ja Souvlaki Orchestra´ga. Mängiti taas väga head muusikat - koostöö oli super. Saime meiegi tantsupõrandale.
Nagu ikka, oli põnevaid üllatushetki. :) Lugu, mida teadsime Heivi "oma" olevat, osutus selleks ajaks, kui ta platsile jõudis, hoopis Ave "omaks". Nii saigi siis väga sujuvalt ühinetud. Kui arvasime oma osa läbi olevat ning koos bändimeestega külje alla keeratud praad söödud sai, tellisime, maiasmokad, nagu me oleme, ka jäätise. Jõudsime just suu šokolaadist puhtaks pühkida, kui panime oma lobisemise tuhinas tähele, et kreeklasest külalisbändi ninamees meist rääkis, ikka meie poole kiikas ja naeratas. Jõudiski kohale - meid oodatakse lavale. Mis siis ikka :) Täiesti tundmatu lugu, ruttu vööd puusale ja läks lahti. No ajas ikka täiega naerma platsi peal, teineteisele oli raske otsa vaadata ja lugu tundus ka maailmatu pikk olevat. vahepeal sai bändi poole keeratud ja V ning O-ga nägusid tehtud. Aga me saime hakkama! Taas kinnitus meie improvisatsioonioskusele. :)
Nii soe tunne oli pärast kontserti, kui kõik külalisbändi liikmed kättpidi tänama tulid ja meid taevani kiitsid. :) Kutse Soome teenisime ka välja. :)
Imearmas kreeka muusika õhtu oli!