Täna sai ühe õhtu jooksul rõõmustatud hulganisti rahvast. Alustasime Novembri Tantsufestival 2014 kontserdil idamaise tantsu ja tribal stiili tutvustamisega ning siis läks kiireks.
Kui jõudsime hilisõhtusele esinemisele, oli pidu juba täies hoos - motoklubi X sünnipäev. Möll käis ja rahvas oli rõõmus. Me ju teame niigi, et motorahvas on vahva rahvas, vaatamata kahjuks üldlevinud arvamusele kärarikkast karvasest ropu suuga jõugust. Milline vastuvõtt! Meid tervitati nii soojalt, tehti majas ekskursioon, sooviti täita iga meie soov. Ka show võeti hästi vastu. Ruumi oli vähe, aga seda lähemal rahvas oli ja kõik jäid ülimalt rahule. Klubi president rääkis lõpuks mesijuttu, et on nemad igal pool naaberrahvaste juures külas käies tantsutüdrukuid näinud, aga sellist suurepärast asja pole nemad veel näinud. :) Mis saab meil sellise kiituse vastu olla.
Jalutades autode poole, jooksid aga ühtäkki kaks härrat meile järele, küsides, kas oleksime valmis veel ühe üllatusesinemise tegema. No miks mitte. ;)
Ja peagi olimegi kesklinna ööklubi X laval. Vahva oli see, et kamp motomehi tuli sinna peole ka - noh, me võime ju end hellitada mõttega, et fänniklubi tuli kaasa!
Show lõpus sai taas üks meeldejääv seik ajalooraamatusse juurde kirjutatud: tellijahärra tuli ilma koputamata - noh, tegelikult polnudki garderoobil ust - hinnaläbirääkimisi pidama. Khm, mida iganes! Saab ka nii - pesu väel, vaid seelikuga end varjates, sai hinda kaubeldud ja visiitkaarti jagatud. A mis meil häbeneda! :D
Oli kosutav õhtu! Kolm rahvast õnnelikuks tehtud, ise rõõsad ja rõõmsad.