Kallid tellijad, kes te kutsute oma üritustele esinejaid, mõelge kõige muu juures ka sellele, kuhu te nad saadate esinemiseks valmistuma. 
Oleme siin blogis juba eelnevalt kõikvõimalikest kaunitest ja põrgulistest garderoobidest kirjutanud. Nüüd on taas omajagu pagasit sel teemal kogunenud. Olgu nimetatud vaid vähesed: ukseta nurgatagune kolikamber, kus oli väga raske leida sobivat (loe:puhast) kohta kuhu kostüüm paigutada kuni selle selga panekuni ja mis oli enam-vähem suunatud publikuga saali poole; suurte maast laeni ilma kardinateta akendega ruum; ehitusjärgus betoonpõrandaga motellituba, mis lõhnab veel üsna niiskelt kemikaalide järele jne. Vastandina võiks tuua näite sellest, kui meile on lahkelt loovutatud terve sviit hotellis, et me end hästi tunneksime. Mõned paigad teevad lihtsalt nalja: vahva on end sättida leiliruumis lava peal.
Igatahes on garderoobid üks igati põnev ja õpetlik teema meelelahutusmaailmas. Tahaks veel lisada et me ei aja sugugi luksust taga, vaid oleme rahul ka tagasihoidlike tingimustega. Veidi privaatsust ning väike puhas nurgake on aga alati teretulnud.