ESINEMISED
2024
23. märts kl 20.30 Raeküla Vanakooli Keskus, Raeküla hariduselu 111
13. jaanuar kl 18 Pirita Vaba Aja Keskus, Zarif Tribe
2023
21. detsember kl 16.45 kohvik Joonas, erapidu
10. juuni kl 17 Idamaise tantsutrupi Sukar kevadkontsert Hiiumaal, Zarif Tribe/Zarifi Tüdrukud
3. juuni kl 16 Salme Kultuurikeskus, Zarif Tribe
25. märts kl 19.45 Raeküla Vanakooli Keskus, Raeküla hariduselu 110, Zarifi Tüdrukud
17. märts kl 18.30 Raeküla Vanakooli Keskus Perepäev, Zarifi Tüdrukud
2022
31. detsember kl 21 Estonia pargimaja 5. korruse restoran
26. detsember kl 13 Vanakooli Keskus, Zarifi Tüdrukud
16. detsember kl 19 Aruvälja, Zarif, Zarifi Tüdrukud
20. september kl 20 Estonia pargimaja 8. korruse baar
22. august kl 20 Estonia pargimaja 8. korruse baar
16. august kl 20 Estonia pargimaja 8. korruse baar
03. august kl 20 ranna Kõlakojas Tõnu Oja ja Rembetes, CD-plaadi esitluskontsert
16. juuli kl 16 Mihkli laat tantsutrupiga Havadarž
25. juuni kl ... Aruvälja jaanituli, tantsutrupiga Havadarž
23. juuni kl 18 Tihemetsa jaanituli, Zarif Showgrupp
18. juuni kl 16 Suur Kõhutantsu Kevadkontsert, Zarif Showgrupp
11. juuni kl 20 Karksi-Nuia, Zarif/Zarif Tribe/Zarif Showgrupp
8. juuni kl 18 Aruvälja, Zarif/Zarif Tribe/Zarif Showgrupp
4. juuni kl 14 Raeküla Vanakooli Keskus, Zarif Showgrupp
28. mai kl 18 Arrakis Kevadkontsert, Zarif Showgrupp
21. mai kl 19.30 Nooruse majas, erapidu
19. aprill kl 20 Spaa Hotell Viiking
28. märts kl 20 Estonia pargimaja 8. korruse baar
28. veebruar kl 20 Estonia pargimaja 8. korruse baar
23. veebruar kl 20 Estonia pargimaja 8. korruse baar
8. jaanuar kl 18 Raeküla Vanakooli Keskus, erapidu
2021
17. detsember kl 20.30 Sauga teenuskeskuses, erapidu
27. november kl 19, erapidu
6. august Zarif Showgrupp tänavafestivalil AUGUSTijäljed Raekülas: kl 19 pealava, kl 20
kodukohvik, kl 22, erapidu
31. juuli Uueda turismitalu kl 20, erapidu
kl 22 KaDi söögituba, erapidu
CORONA KEVAD - TANTSIME KODUS
2020
CORONA SÜGIS - TANTSIME KODUS
16. august kl 19 Balkan Horo Raehoovis
8. august kl 11 Pärnu Gildipäevad Steineri aias
kl 21 Maria talus, erapidu
6. august kl 19 Kreeka Sõprade õhtu Kosmonautika keskuses Pärnumaal
29. juuli kl 19 Maailmamuusika ja tantsud, Balkan Horo Raehoovis
24. juuli kl 21 "Juuli tuli Smilersiga" Lihula Kultuurikeskuse välilaval
15. juuli kl 19 Rembetes ja Tõnu Oja Raehoovis
11. juuli kl 13 ja kl 17 Estonian Klezmer Band tänavafestivalil Walk; kl 20, erapidu
4. juuli kl 20 Pärnu-Jaagupi, erapidu
24. juuni kl 19 Estonian Klezmer Band Raehoovis
21. juuni kl 18 Rembetesega Rannapargis
17. juuni kl 19 Maailma muusika ja tantsud, Balkan & Kreeka, Raehoovis
CORONA KEVAD - TANTSIME KODUS
07. märts kl 19 Rembetesega Tõstamaa mõisas
26. veebruar kl 19.30 Tervises
14. veebruar kl 19.30 Tervises
04. veebruar kl 19.30 Rembetesega Tervises
30. jaanuar kl 19.30 Rembetesega Tervises
21. jaanuar kl 19.30 Tervises
2019
20. detsember kl 21 Pärnu-Jaagupi/Halinga restoran
5. detsember kl 19.30 Rembetesega Tervises
10. oktoober kl 19.30 Rembetesega Tervises
11. august kl 19 Rembetesega Raekoja hoovis
23. juuli Rembetesega Nooruse majas
12. juuni tantsutrupp Sukari laagri avashow Hiiumaal
31. mai kl 19.30 Tervise Kultuurikeskuses
18. mai kl 18 Zarifi Kevadpidu Tervises
22. märts kl 18 Raeküla Vanakooli Keskuses
9. märts kl 19.45 Kapten Krantzi pubi, erapidu
4. märts kl 19.30 Rembetesega Tervises
4. veebruar kl 19.30 Rembetesega Tervises
14. jaanuar kl 19.30 Rembetesega Tervises
7. jaanuar kl 19.30 Tervise Kultuurikeskuses
6. jaanuar kl 20.20 Taastusravikeskuses Viiking, erapidu
2018
28. detsember kl 21 Kabli rahvamajas
24. detsember Tervise Kultuurikeskuses
22. detsember kl 18 Tantsustuudio Arrakis jõulukontserdil Pirita Vaba Aja Keskuses
20. detsember kl 19.30 Rembetesega Tervises
1. detsember kl 16 tantsutrupp Habibi jõulupeol
30. november kl 21 Noortefestival Sindi Gümnaasiumis
15. november kl Lõpe klubis Pärnu Lahe Partnerluskogu pidulikul koosolekul
12. november kl 19.30 Rembetesega Tervises
5. november kl 19.30 Tervise Kultuurikeskuses
4.-8. oktoober Rembetesega Hydra saarel Kreekas
17. september kl 19.30 Rembetesega Tervises
8. september kl 12 Raeküla Vanakooli Keskuses
7. september kl 19.30 Tervise suurel laval
2. september kl 15.00 Türgi Nädal Pärnus avamisel Rüütli platsil
24. august kl 19 Rembetesega Oreganos
13. august kl 19.30 Tervise suurel laval
13. juuli kl 19 Rembetesega Oreganos
7. juuli Karksi-Nuia, Karksi Kihelkonnapäevad 2018
14. juuni kl 19.30 Tervise suurel laval
14. mai kl 19.30 Rembetesega Tervises
12. mai kl 19 Vaistes, erapidu
28. aprill kl 18 Zarifi kevadpidu Tervise Kultuurikeskuses
18. aprill kl 19.30 Tervise suurel laval
7. aprill kl 18 Sinbadi Imeline Merereis Rannu Rahvamajas
6. aprill kl 19.30 Tervise suurel laval;
kl 21.30 Lõpe klubis, erapidu
12. märts kl 19.30 Rembetesega Tervises
11. märts kl 11 trummisoolo workshop Põlvas
19. veebruar kl 19.30 Rembetesega Tervises
22. jaanuar kl 19.30 Rembetesega Tervises
13. jaanuar kl 19 Käina Kultuurikeskuses idamaine tantsuõhtu, ITT Sukar
3. jaanuar kl 19.30 Tervise suurel laval
2017
29. detsember kl 20.45 Zarif koos õpilastega Jahtklubis, erapidu
17. detsember kl 19 stuudio La Clave jõulupidu
8. detsember kl 18 Kilingi-Nõmmes tantsutrupp Habibi jõulupeol
20. oktoober kl 19.30 Tervise suurel laval
6. oktoober kl 23.00 Saarde valla sünnipäevapeol, koos tantsutrupiga Habibi
16. september kl 12.00 Seenefestivalil Tihemetsas, koos tantsutrupiga Habibi
3. september Luige puhketalus, erapidu
16. august kl 19.30 Tervises
8. august kl 21 Nurka talu, erapidu
5. august kl 13 Pärnu Gildipäevadel koos tantsutrupiga Habibi
12. juuli kl 20 Rembetesega Päikeseloojangu Festivalil Kablis
8. juuli kl 17.15 Rembetesega Watergate World Music Festivalil
30. juuni kl 20 Pauka puhkemaja/Hiiumaa
10. juuni kl 14.00 Balkan Horoga Grillfestil
3. juuni kl 12.00 Rembetesega Viljandi Hansapäevadel
1. juuni kl 19.30 Balkan Horoga Tervises
26. mai kl 19.30 Tervise suurel laval
29. aprill kl 19.30 tantsutrupp Hessa kevadkontserdil Nooruse Majas
24. aprill kl 19.30 Rembetesega Tervises
27. märts kl 19.30 Rembetesega Tervises
3. märts kl 19.30 Tervise suurel laval,
kl 21.30 pubi Bum-Bum, erapidu
16. veebruar kl 19.30 Tervise suurel laval
8. veebruar kl 19.30 Rembetesega Tervises
30. jaanuar kl 19.30 Rembetesega Tervises
10. jaanuar kl 19.30 Tervise suurel laval
3. jaanuar kl 19.30 Tervise suurel laval
2016
31. detsember kl 20.30 Tervise suurel laval, kl 21.20 buffee restoranis ja kl 00.10 Tervise Paradiisi buffee restoranis
28. detsember kl 18 Zarif ja Zarif Tribe Pärnu tantsijate jõulupeol Dance Aveneu stuudios
28. november kl 19.30 Rembetes'ga Tervises
26. november kl 19.30 Zarif Tribe Kuressaares restoranis Nautica
12. november kl 20 Konzenhofi pubi, erapidu
26. oktoober kl 19.30 Rembetes'ga Tervises
22. oktoober kl 21 Kihlepa rahvamajas,
kl 22.30 Luige puhketalus, erapidu
24. september kl 20.15 Str&´is, erapidu
12. september kl 19.30 Rembetes'ga Tervises
3. september kl 20.30 Paikuse, erapidu
1. september kl 19.30 Tervise suurel laval
26. august Ammende Villa, erapidu
24. august kl 20.30 Estonia 8. korruse baaris
30. juuli kl 22 Sumedate Ööde Milonga Pühajärvel
9. juuli kl 18 Dance Avenue stuudios "tüdrukute õhtu" tantsuworkshop, eraüritus; kl 21 Jõekääru kämpingus, erapidu
6. juuli kl 19.30 Tervise suurel laval
1.-3. juuli Zarif Tribe Pärnu Hansapäevadel, 1.juulil kl 12 tantsides pidustustele, 2. juulil kl 11 ja kl 15 Pärandilaval, 3. juulil kl 13 Pärandilaval
17. juuni kl 19.30 Tervise suurel laval
7. juuni kl 20.30 Estonia 8. k baaris
1. juuni kl 19.30 Tervise suurel laval
28. mai kl 20 tantsutrupp Hessa kevadkontsert
23. mai kl 19.30 Rembetes'ga Tervises
20. mai kl 20 Rembetes´e ja Souvlaki Orchestra (Soome) ühiskontsert Pärnu Jahtklubis
14. mai Zarifi õpilased Salme Kultuurikeskuses/Tallinn Idamaise tantsu kevadkontserdil
25. aprill kl 19.30 Rembetes'ga Tervises
22. aprill kl 19.30 Tervise suurel laval
28. märts kl 19.30 Rembetes'ga Tervises
24. märts kl 19.30 Tervise suurel laval
29. veebruar kl 19.30 Rembetes´ga Tervises
2. veebruar kl 19.30 Tervise suurel laval
30. jaanuar 20.40 õpilastega Audru valla sportlaste ja taidlejate tänuõhtul Jõõpre kultuurimajas
25. jaanuar kl 19.30 Rembetes´ga Tervises
23. jaanuar kl 19 Idamaise tantsu kontsert Käinas Hiiumaal
16. jaanuar 20.30 Karksi-Nuia tantsijatega Viljandimaa seltskonnatantsupäeval
7. jaanuar kl 19.30 Tervise suurel laval
2015
26. detsember kl 21 Uulu rahvamajas
19. detsember Tihemetsa
9. detsember kl 19.30 Tervise suurel laval
3. detsember kl 19.30 Rembetes´ga Tervises
27. november kl 18 Elektroskandia Pärnu osakond, erapidu
14. november kl 23 motoklubi Timeriders klubimaja, erapidu
9. november kl 19.30 Rembetes´ga Tervises
13. oktoober kl 21 Estonia 8. korruse baaris
8. oktoober kl 19.30 Rembetes´ga Tervises
6. oktoober kl 21 Estonia 8. korruse baaris
30. september kl 20.30 Estonia 8. korruse baaris
24. september kl 20.30 Estonia 8. korruse baaris
15. september kl 21 Estonia 8. korruse baaris
14. september kl 19.30 Rembetes´ga Tervises
25. august kl 20 Estonia 8. korruse baaris
15. august kl 20 Augusti Unetusel Lions Clubs laval / Roosi & Supeluse tn
10. august kl 19.30 Tervise suurel laval
1. august kl 18.15 Audru valla päevadel, Audru pargis (õpilastega)
31. juuli kl 17 Pärnu XVIII Gildipäevad Steineri aias (õpilastega)
3.-9. juuli Kreekas, Rembetes´ga
Zarif Tribal Pärnu Hansapäevadel: 26. juunil kl 13.00 ja 15.00 Keskaja laval, *** kl 17 Poeta Magica (Rootsi/Saksamaa) koosseisus; 27.juunil kl 18.00 Pärandilaval
5. juuni kl 19.30 Tervise suurel laval
4. juuni kl 20 Estonia 8. korruse baaris
30. mai kl 19 tantsutrupp Hessa kevadkontsert Pärnu Nooruse Majas
25. mai kl 19.30 Rembetes´ga Tervises
7. mai kl 19.30 Tervise suurel laval
6. mai kl 21 Estonia 8. korruse baaris
25. aprill kl 20.30 Karksi-Nuia Kultuurimajas kevadkontserdil koos Karksi-Nuia tantsijatega
22. aprill kl 21 Estonia 8. korruse baaris
20. aprill kl 19.30 Rembetes´ga Tervises
9. aprill kl 19.30 Tervise suurel laval
23. märts kl 19.30 Rembetes´ga Tervises
6. märts kl 19.30 Tervise suurel laval
9. veebruar kl 19.30 Rembetes´ga Tervises
31. jaanuar kl 19.30 Tervise suurel laval
23. jaanuar kl 21.00 Konse puhkekülas, erapidu
2. jaanuar kl 19.30 Tervise suurel laval
2014
31. detsember kl 20.30 Estonia 8. korruse kohvik,
kl 22 trahter Postipoiss
20. detsember kl 18 Kilingi-Nõmme klubi
19. detsember kl 20.30 Ruunawere Postimõisas, erapidu
3. detsemvber kl 21.45 konverentsikeskus Strand/Jurmala saal, erapidu
28. november kl 19.30 Tervise suurel laval
27. november kl 21.30 konverentsikeskus Strand/Jurmala saal, erapidu
15. november kl 17 Pärnu Muuseum, Novembri
tantsufestival 2014
kl 22 Motoklubi Timeriders klubimaja, erapidu
kl 23 ööklubi Kassa
10. november kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
1. november kl 15.00 Suigu Seltsimaja, erapidu
kl 20 Uulu rahvamaja, erapidu
11. oktoober kl 20.30 Kentuki pubi, erapidu
8. oktoober kl 20 Estonia pargimaja 8. korruse baaris
29. september kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
17. september kl 20 Estonia pargimaja 8. korruse baaris
23. august kl 18 Rätsepa talus, erapidu
kl 20 Paikusel, erapidu
22. august kl 21.00 Conzenhofi pubis, erapidu
15. august kl 19.30 Tervise suurel laval
13. august kl 20 Estonia pargimaja 8. korruse baaris
1. august kl 19.30 Tervise suurel laval koos Celavyga
26. juuli kl 22 Lavassaare külapäev
13. juuli Elujooks (EAR 2014) spordiüritusel Võistes, Jõulumäel
27.-29. juuni Pärnu Hansapäevad, tribali projekt
21. juuni kl 21 Tootsi jaanikul
12. juuni kl 19.30 Tervise suurel laval
8. juuni kl 12 Viljandi Hansapäevad, tribali projekt
6. juuni kl 14 Pärnu Grillfest, tribali projekt
31. mai kl 18 tantsustuudio Arrakis kevadkontserdil (Tallinn)
30. mai kl 21.30 Tervise Pilliroo baaris, erapidu
17. mai ööklubi Str& kl 21 Pärnumaa VI Idamaine Tantsupidu
15. mai kl 19.30 Tervise suurel laval; kl 21 Estonia pargimaja 8. korruse baaris
8.-11. mai Vaasa/Soome Rembetes´ga
7. mai kl 20 Estonia pargimaja 8. korruse baaris
5. mai kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
12. aprill kl Conzenhofis, erapidu
6. aprill kl 12 Tuletorni kohvikus, erapidu
3. aprill kl 19.30 Zarif Tervises koos Tremologa
2. aprill kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
21. märts kl 19.45 trahter Postipoiss
11. märts kl 13 Saaremaal Zarifi workshop - Heivi õpetab Dance RUMBITAt
10. märts kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
22. veebruar kl 18 Uueda turismitalu, erapidu
15. veebruar kl 20.30 Vändras Kossu pubis, erapidu
3. veebruar kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
15. jaanuar kl 19.30 Tervise suurel laval
11. jaanuar kl 21 restoranis Paradiis, tüdrukute õhtu workshop/erapidu
2013
31. detsember kell 21 Estonia Rohelises Majas
kell 22 Estonia Pargimajas
30. detsember kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
25. detsember kell 20.15 Estonia pargimajas
21. detsember Argentiina tango õhtu Grand Cafes kell 19.30
19. detsember kell 20.30 Sindi Gümnaasium, jõuluball
6. detsember kell 22.00 Holstre Kool, erapidu
23. november Põlva ööklubi "Kino", seltsing Salimah´i juubel
16. november kell 21 Villa Antropof, erapidu
11. november kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
26. oktoober kl 20.00 Conzenhofi pubi, erapidu
14. oktoober kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
9. oktoober kl 20 Estonia pargimajas
5. oktoober kl 22.30 Männimäe Külalistemaja, erapidu
5. oktoober kl 21 Helmondi peo- ja toidutare, erapidu
23. september kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
21. september kl 20 Konse puhkekülas, erapidu
14. september Jõõpres, erapidu
13. september kl 19.30 Tervise suurel laval
30. august restoran Riis
23. august kl 19.30 Tervise suurel laval
10. august kl 21.15 Ingeri-Soome Seltsi õuel Augustiunetuse raames
1.-4. august Ulvila (Soome) keskajapäevad ans. Tribal Livonia koosseisus
30. juuli kl 19.30 Tervise suurel laval
27. juuli kl 21 Nooruse Maja, erapidu
27. juuli kl 19 Võiste suveaed üritusel "Selle suve muinaslood"
20. juuli kl 21 restoran Riis
28.-29. juuni Pärnu Hansapäevade raames korduvalt pea- ja veelaval ans. Tribal Livonia koosseisus
28. juuni kl 19.30 Tervise suurel laval
15. juuni Ojako turismitalu, erapidu
15. mai kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
14. mai kl 20 hotell Emmi
11. mai kl 21 Pärnumaa V Idamaine Tantsupidu ööklubis Str&
10. mai kl 19.30 Tervise suurel laval
8. mai kl 19 Lepanina hotell, erapidu
3. mai kl 22 Konse Puhkeküla, erapidu
30. aprill kl 22 Kentuki Lõvi pubi, erapidu
24.aprill kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
15. aprill kl 17 Pärnu Kutsehariduskeskus, erapidu
30. märts kl 18.00 Uulu Seltsimajas, erapidu
15. märts kl 19.30 Tervise suurel laval
1. märts kl 21.30 Pilliroo baar Tervise kultuurikeskuses, erapidu
20. veebruar kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
15. veebruar kl 21.30 Tervise kultuurikeskuse tantsusaalis
9. veebruar kl 17 Conzenhofi pubi, erapidu
15. jaanuar kl 19.30 Tervise suurel laval
4. jaanuar Taagepera lossis ansambliga O. Korrec orcestra
2012
31. detsember Tervise "Aastalõpushow" suurel laval ja a´la carte restoranis
29. detsember Lindi rahvamaja kl 22
24. detsember kl 21 hotell Pärnu restoran Embecke
21. detsember kl 21 Conzenhof´i pubi, erapidu
14. detsember Rembetes´ga
28. november kl 20 Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
23. november kl 19.30 Tervise suurel laval
16. november kl 23 Viiratsi rahvamaja
8. november kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
18. oktoober kl 21.30 Ojako talu, erapidu
16. oktoober kl 20 Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
9. oktoober kl 20 Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
8. oktoober kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
7. oktoober Roelas Kõhutantsu Pühapäevaku vabalaval
3. oktoober Jõekääru aidas, erapidu
28. september kl 20 Tervis´s
26. september kl 20 Rembetes´ga hotell Viiking
25. september kl 20 hotell Emmi
21. september kl 21.15 Tervise s. Pilliroo baaris, erapidu
17. september kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
14. september kl 19.30 Tervis´s
12. sept. kl 17.30 Rembetes´ga Tallinnas kohvikus Mosaiik
11. september kl 20 hotell Emmi
25. august kl 19 Uulu Seltsimajas Kõhutantsu Päeval
10. august kl 19.30 Tervises
28. juuli Rembetes´ga Kentuki Lõvis
13. juuli kl 19.30 Tervises
7. juuli kl 20 Saare mõisas
19. juuni kl 19.30 Tervises
4. juuni kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
1. juuni kl 19.30 Pärnu Spordihoones võimlemispeol
24. mai kl 20 Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
23. mai kl 19.30 Tervises
15. mai kl 20 Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
12. mai kl 21 Pärnumaa IV Idamaine tantsupidu ööklubis Str&
10. mai kl 21 Rembetes´ga Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
24. aprill kl 20 Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
23. aprill kl 19.30 Tervises
17. aprill kl 16.30 workshop Hollandi ja Itaalia noortele
8. aprill kl 17 Kentuki Lõvis Rembetes´ga ning koos Souvlaki Orchestra´ga (Soome)
19. märts kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
13. märts kl 20 Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
13. veebruar kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
2011
31. detsember Aleha Tervise suurel laval ja a´la carte restoranis
30. detsember Uulu rahvamajas
29. detsember külalisena Saarde ja Kilingi-Nõmme tantsijate jõulupeol Tihemetsa Põhikoolis
24. detsember Aleha Tervise suurel laval ja a´la carte restoranis
5. detsember kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
18. november kl 19.30 Aleha Tervises suurel laval
15. november kl 20 Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
18. oktoober kl 20 Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
11. oktoober kl 20 Estonia/Pärnu 8. korruse baaris
10. oktoober kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
8. oktoober kl 20 Rembetes´ga Tallinnas, erapidu
26. september kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
23. juuli Võiste Suveaias "Südamega koos" esinejatena
17. juuli Raekülas Tare tänaval, erapidu
01. juuli kell 19.30 Aleha Tervises suurel laval
22. juuni Rembetes´ga trahteris Kentuki Lõvi
3. juuni kl 18 Eesti kõhutantsijate kevadkontsert Salme Kultuurikeskuses/Tallinn
28. mai Rembetes´ga Saaremaal Panga pangal
7. mai kl 21 ööklubis Str& III idamaine tantsupidu - osalevad Pärnu ja Pärnumaa kõhutantsijad
25. aprill kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
22. aprill kell 19.30 Aleha Tervises suurel laval
28. märts kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
19. märts kl 20 Rembetes´ga Pärnu Jahtklubis - kreeka muusika õhtu bändi uue video esitlusega
3. veebruar kl 19.30 Aleha täispikk tantsukontsert Tervis´ suurel laval
31. jaanuar kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
2010
29. detsember kl 21 Lõpe kultuurimaja
11. detsember kl 19 Tali kultuurimajas külalisena Uulu, Kilingi-Nõmme ja Karksi kõhutantsijate jõulupeol
26. november kl 19.30 Sanatoorium Tervis
12. november kl 20 Kihnu kultuurimaja
26. oktoober kl 19.30 Rembetes´ga Tervis´s
22. oktoober kl 22 koos tantsutrupiga Ullah Paikuse vallamajas
8. oktoober kl 21.30 Rembetes´ga Coco-Locos
10. septembril kl 19.30 Sanatoorium Tervis
4. septembri õhtul Villa Antropoff, erapidu
10. augustil kell 19.30 Sanatoorium Tervis
8. august kl 17 Rembetes´ga Viru folgil
28. juunil kell 19.30 Sanatoorium Tervise suurel laval 100% ALEHA
26. juuni kl 13 Steineri aia hansalaval Pärnus - kreeka projekt
8. juuni kl 19.30 Sanatoorium Tervis´ suurel laval koostööprojekt Olavi Kõrrega.
24. mai kl 19.30 Sanatoorium Tervis´ suurel laval koostööprojekt Olavi Kõrrega.
15. mai kl 22 ööklubis Str& Pärnumaa II idamaine pidu
20. aprill kl 19.30 Sanatoorium Tervis´ suurel laval külalisena Olavi Kõrre kreeka muusikat ja kultuuri tutvustavas projektis, väljendamaks Kreeka ja Türgi sidemeid.
9. aprill kl 19.30 Sanatoorium Tervis
13. märts kl 18 Sauga aidas, erapidu
13. märts kell 19.30 Reiu Puhkekeskuses, erapidu
22. veebruar kl 19.30 Sanatoorium Tervis suurel laval külalisena Olavi Kõrre kreeka muusikat ja kultuuri tutvustavas projektis, väljendamaks Kreeka ja Türgi sidemeid.
2009
31. detsember kell 21.05 Sanatoorium Tervis suurel laval ning kell 22.15 buffet restoranis
17. detsember kell 13.00 Lindi Rahvamajas jõulupeol
7. november 2009 kell 18.30 Rahvusvaheline Idamaise Tantsu Festival, Salme Kultuurikeskuse vabalava, Tallinn
23. oktoober 2009 kell 22 Paikuse rahvamajas koos trupiga Ullah
21. august 2009 kell 19.30 Sanatoorium Tervis
5. ja 7. august 2009 kell 20.00 Pärnu rannas koos ansambliga Zorbas
5. juuni 2009 kell 19.30 Sanatoorium Tervis
15. mai 2009 kell 19.30 ööklubi Str& - külalisena Pärnumaa kõhutantsijate ühishaflal
24. aprill 2009 kell 19.30 Sanatoorium Tervis
27.märts 2009 kell 19.30 Sanatoorium Tervis
14. märts 2009 kell 21 Penuja külamaja, erapidu
6. veebruar 2009 kell 19.30 Sanatoorium Tervis
16. jaanuar 2009 kell 19.30 Sanatoorium Tervis
2008
2. detsember 2008 kell 19.30 Sanatoorium Tervis
14. november 2008 kell 19 Aqua baar/Tervise Paradiis, kell 21 Laterna baar
1. oktoober 2008 Sanatoorium Tervis
2. juuli 2008 kell 20 Must Pärl, erapidu
september 2007 - juuni 2008 reedeti - laupäeviti Café Akbana
9. mai 2008 kell 21.30 Lõpe kultuurimaja
2007
14. detsember 2007 kell 19.30 Sauga Grill, erapidu
september 2007 - juuni 2008 reedeti - laupäeviti Café Akbana
1. juuni 2007 Doberani rannamaja, erapidu
2006
detsember 2006 Võiste Spordi- ja Puhkebaas
detsember 2006 Lasteaed Pillerpall (privaatpidu)
* Tantsijad osalevad pidevalt kõikvõimalikel Eestis toimuvatel tantsufestivalidel ja workshoppidel, et end täiendada ning uusi tantse koguda.
* Esinemas käiakse ka Paikuse Kõhutantsu Seltsi/Ullah´i ning Pärnus tegutseva kõhutantsu harrastajate seltskonnaga seotud üritustel.